KB

Rozsah změn duben 2016

135x35 logoy Naše administrace stránek ODŠŤAVŇOVAČE TOP ChampionBio19-let funguje dosud na více webech: 1. odšťavňovače.info 2. Včetně Náhr.Dílů odšťavňovač.info a 3. Nový Informační web zelené potraviny, starý informační web Zelené potraviny. Primární web s E-shopem je od dubna 2016 u provozovatele Shoptet. Stránky se doplňují, děkujeme za pochopení. Zejména přesměrování všech odkazů v článcích chvilku potrvá, ale E-shop funguje bez obtíží. Spravujeme pro Vás již téměř 1000 stran informací v souvislosti s odšťavňováním, životosprávou a poradenstvím na Vaší cestě k životu se šťávou a zdravím. Příkladem z mnoha informací pro Vás může být rčení v titulu autora jedné knihy: UZDRAV SE SÁM /MARKUS ROTHKRANZ/- NIKDO JINÝ TO ZA TEBE NEUDĚLÁ!

DO  PRAHY  DOVÁŽÍME  OBJEDNANÉ ODŠŤAVŇOVAČE  OSOBNĚ  PO DOHODĚ TERMÍNU, AŽ NA VAŠI  ADRESU! 

Navíc Vám odšťavňovač i  u  nás v  Kladně nebo na vaší adrese v Praze předvedeme a vysvětlíme vše co potřebujete! 

Kdo jsme a co nabízíme? lze zjistit v rubrice O nás. Seznamte se s námi... Dlouholetý specializovaný kamenný obchod, také zásilkový s E-shopem. Poskytujeme prezentace a dopravu odšťavňovačů ZDARMA, prodloužené záruky ZDARMA, kvalitní SERVIS, nejnižší CENY ! (všechny včetně DPH) a hlavně poskytujeme kvalitní informace v souvislostech nejen s odšťavňováním. Návštěvnost našich informací je vysoká, těšíme se i na Vás, nashledanou. Mapa serveru O nás Jak nakupovat Všechny články Jak vybrat odšťavňovač?, Výběr odšťavňovače Proč pít čerstvé šťávy?, Proč odšťavňovat? O ovoci a zelenině  Uzdrav se sám     Zelené potraviny   Co pije maminka?   Recepty, čerstvé šťávy JAK JE TO S VÝŽIVOU? ŽIVÉ POTRAVINY

Sana chrom  zmenšená

Přejeme příjemný pobyt u nás.

titulní obr. s popisem TOPlist

Zdravá šťáva každý den? kvalitní odšťavňovače vám ji připraví!

Možná je i pro Vás obtížné sníst denně pět doporučených porcí zeleniny a ovoce, které doporučují výživoví poradci. Proto již řadu let provádíme výběr kvalitních odšťavavňovačů, které jsou prostředkem nikoliv cílem k Vašemu zdraví. Většinou a bohužel někdy i později než by bylo zdrávo si uvědomíme, že našich mnoho snů již nejsou reálné, pokud nám chybí zdraví. Pak zbývá již jeden jediný sen - BÝT ZDRAVÝ!

Nabízíme Vám naplnění snu: Život se šťávou a zdravím!

Mapa serveru