KB
Předvánoční slevy na některé typy TOP odšťavňovačů !

Angel Juicer Mini

Angel Juicer Mini je prvním komerčním dvouhřídelovým odšťavňovačem, který je na trhu k dispozici. Nabízí neomezený provoz, kvalitní čistou šťávu a ohromující výtěžnost. Jen těžko se mu může jakýkoli jiný komerční odšťavňovač ve výtěžnosti vyrovnat. Z tvrdých surovin vylisujete okolo 70-80 % šťávy, z měkčích v rozmezí 80-90 %. Výtěžnost samozřejmě velmi závisí i na ročním období, konkrétním typu suroviny i stavu její zralosti (např. v zimě dostanete z jablek méně šťávy než v létě).

Angel Juicer Mini

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer Mini je vhodný pro využití v barech, restauracích, hotelech či institucích zaměřených na přírodní terapie. Je vybaven silným 400wattovým motorem, díky kterému zpracujete až 20 kg mrkve za hodinu. Pro výrobu dílů i krytu motorové základny byla použita velmi odolná a kvalitní nerezová ocel typu 304.

rozložení

Součástí balení jsou dvě síta – jemné a hrubé. Jemné síto je vhodné pro odšťavňování listové a kořenové zeleniny a dalších tvrdších surovin (jablka, celerové stonky,…). Hrubé je určeno na měkké ovoce, zejména citrusy, hrozny, broskve, meruňky, švestky či bobuloviny, a zároveň ho využijete v případech, kdy si přejete zanechat více vlákniny ve šťávě.

Na zakázku lze získat také homogenizační pouzdro, se kterým připravíte ořechové máslo.

Před zakoupením komerčního odšťavňovače Angel Juicer Mini je nutné oběma stranami (dodavatelem i odběratelem) podepsat rámcovou smlouvu.

V ceně odšťavňovače není zahrnuto dopravné.

Panel

V případě zájmu o komerční odšťavňovač Angel Juicer Mini nás kontaktujte !

Příslušenství v balení

·     motorová základna

·     el. kabel

·     lisovací komora s násypkou

·     lisovací soukolí

·     jemné síto s těsnicím kroužkem

·     hrubé síto s těsnicím kroužkem

·     kryt síta

·     sběrač šťávy

·     držák síta s regulátorem tlaku

·     pěchovací zátka

·     čisticí štětka

·     český a anglický návod k obsluze

·      

Angel Juicer Mini je bytelný, odolný a kvalitně zpracovaný komerční dvouhřídelový odšťavňovač. Při jeho výrobě se vycházelo z technologie oblíbených domácích odšťavňovačů Angel. Vhozené suroviny dokáže odšťavnit s maximální výtěžností, odpadní drť je opravdu suchá – vložená investice se proto postupně vrací na ušetřeném ovoci a zelenině. Výtěžnost můžete ještě zvýšit správným použitím regulátoru drti, který upravuje tlak v odšťavňovací komoře a tím dokáže dostat ze surovin ještě více šťávy. Chuť šťávy z odšťavňovače Angel Juicer Mini je mimořádně lahodná a nedá se srovnávat se šťávou získanou z odšťavňovačů dosud používaných v barech – tedy standardních odstředivých, které produkují šťávu řidší konzistence a s obsahem pěny. Vaši zákazníci budou určitě spokojeni.    

Pokud chcete vidět odšťavňovač Angel Juicer Mini při práci, podívejte se na naše video, kde jsme odšťavnili 10 kg mrkve (CZ titulky).

 

  E-shop

Parametry

Barva:
nerez
Způsob odšťavňování:
dvouhřídelový
Počet otáček:
85 ot. / min
Doba provozu
24 hodin
Velikost plnicího otvoru:
49 mm
Příkon:
400 W
Frekvence:
50 Hz
Napětí:
220 V
Hmotnost:
61 kg
Rozměry (V x Š x D):
680 x 285 x 910 mm
Záruční doba:
12 měsíců
 
333560
3335601333560333560
Angel Juicer Mini
Angel Juicer Mini
Novinka Tip
Kód: 48
Výrobce: Angel Juicer
Záruka: 1 rok
333 560 Kč
Skladem
   

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem